Gençlik Aşısı Yapan Klinikler

Gençlik Aşısı Yapan Klinikler; Gençlik aşısı, cilt kalitesini arttırmak için uygulanan anti aging uygulamasıdır. Gençlik aşısı yani IAL sistemi, yaşlanmanın getirdiği izleri, sarkmaları ve deformasyonları ciltten siler. Ameliyatsız cilt gençleştirme tedavisi olan gençlik aşısı sayesinde cildiniz gençleşir, tıpkı bebek cildi gibi yumuşak ve pürüzsüz görünür. Gençlik aşısı tedavisinin temelinde hyalüronik asit yatmaktadır. Hyalüronik asit cilde parlaklık ve nem verir, cildin esnekliğinin artmasını sağlar ve kırışıkları ortadan kaldırır. Yaşlanmanın etkisiyle birlikte cilt dokusu kolajen üretimini azaltır. Hyalüronik asit ise kolajen üretimini tetikleyerek cildin kendi kendini yenileme sürecini başlatır. Böylece gençlik aşısı cildin cerrahi bir müdahale olmadan daha genç, kaliteli ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Gençlik aşısı, enjeksiyon yöntemiyle cilde uygulanır. Öncelikle uygulamanın yapılacağı bölge lokal anestezi ile uyuşturulur. Gençlik aşısı iğneleri oldukça incedir, cilt altına uygulanarak işlem tamamlanır. Gençlik aşısı uygulaması ortalama 20 dakika sürer. Eğer hastalar 30-35 yaş aralığındaysa ilk gençlik aşısı uygulamasından 15 gün sonra ikinci seans önerilir. Daha ileri yaşta olan hastalarda ise ikinci seanstan sonra IAL sistem ACP yaptırmaları gerekir. Hyalüronik asidin kalıcılığını arttırmak ve gençlik aşısını daha kalıcı bir hale getirmek için IAL sistem ACP orta yaşlı  kişilere önerilir.

İletişim İçin Tıklayınız..

Etiketler: Gençik İksiri Aşısı , Gençlik Aşısı İçeriği , Gençlik Aşısı Yaptıranlar , Botox Gençlik Aşısı , Gençlik Aşısı Etkileri , Gençlik Aşısı Fiyatları , Gençlik Aşısı Operasyonu , Gençlik Aşısı Yapan Doktorlar , Gençlik Aşısı Yapan Hekimler , Gençlik Aşısı Yapan Klinikler