Yanık İzleri Lazer Tedavisi

Yanık İzleri Lazer Tedavisi; Derinin yüksek ısıya maruz kalması sebebiyle canlılığını kaybetmesi ile oluşan izlerdir. Deriye temas eden ısının seviyesi ve temas ettiği yüzeyin büyüklüğüne göre üst, orta ve derin tabakalar yanarak zarar görebilir. Yanan bölgenin iyileşmesinden sonra bu bölgede genellikle cilt rengi koyulaşır. İleri derece yanıklarda ise koyulaşma ile beraber cilt dokusunda da bozulmalar gözlemlenir.

Yanıkların iyileşmesi ile ortaya çıkan cildin rengini koyulaşması ve/veya cilt yüzeyinin bozulması durumunda, Fraksiyonel Lazerle yapılan cilt soyma işleminde başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bununla beraber PRP ve Dermapen uygulamaları da kombine edilebilir.

Son yıllara kadar yanık izlerinin tedavisi mümkün değildi. Fraksiyonel lazerlerle beraber bu izler tamamen yok olmasada görünümleri sağlıklı deriye yakın hale gelebilmektedir.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Yanık İzleri Lazer Tedavisi , Yanık İzi Sildirme , Yanık İzi Lazerle Sildirme , Yanık İzi Tedavisi Yapan Klinikler , Yanık İzi Tedavisi Yapan Doktor , Yanık İzi Tedavisi Yapan Doktorlar , Yanık İzi Tedavisi Yapan Klinik , Yanık İzi Tedavisi Yapan En İyiDoktor , Yanık İzi Tedavisi Yapan En İyi Klinik , Yanık İzi Tedavi Fiyatı , Lazerle Yanık İzi Tedavi  , Lazerle Yanık İzi Tedavisi Yapan Doktor , Lazerle Yanık İzi Tedavisi Yapan Klinik