Yanık İzi Estetiği Fiyatları

Yanık İzi Estetiği Fiyatları; Derinin yüksek ısıya maruz kalması sebebiyle canlılığını kaybetmesi ile oluşan izlerdir. Deriye temas eden ısının seviyesi ve temas ettiği yüzeyin büyüklüğüne göre üst, orta ve derin tabakalar yanarak zarar görebilir. Yanan bölgenin iyileşmesinden sonra bu bölgede genellikle cilt rengi koyulaşır. İleri derece yanıklarda ise koyulaşma ile beraber cilt dokusunda da bozulmalar gözlemlenir.

Yanıkların iyileşmesi ile ortaya çıkan cildin rengini koyulaşması ve/veya cilt yüzeyinin bozulması durumunda, Fraksiyonel Lazerle yapılan cilt soyma işleminde başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bununla beraber PRP ve Dermapen uygulamaları da kombine edilebilir.

Son yıllara kadar yanık izlerinin tedavisi mümkün değildi. Fraksiyonel lazerlerle beraber bu izler tamamen yok olmasada görünümleri sağlıklı deriye yakın hale gelebilmektedir.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Yanık İzi Ameliyatı , Yanık İzi Tedavisi  , Yanık İzi Estetik Ameliyatı , Yanık İzi Dereceleri , Yanık İzi Estetiği , Yanık İzi Ekşi , Yanık İzi Estetik , Yanık İzi Fraksiyonel Lazer , Yanık İzi Forum , Yanık İzi Tedavisi Fiyatları , Yanık İzi Estetiği Fiyatları , Yanık İzi Lazer Tedavisi , Yanık İzi Lazer