Sakal Bıyık Ekimi En Uygun Fiyata

Sakal Bıyık Ekimi En Uygun Fiyata; Yeteri kadar sakalı olmayan veya travma sonucu oluşmuş sakalsız alanlara aynı saç ekiminde olduğu gibi ekilecek olan kıllar ense kısmındaki donör sahadan elde edilir.

Daha sonra ekim yapılacak sakal veya bıyık bölgesindeki alana çok ince slitlerle kanallar açılır.Bu tarz ekimlerde açılacak kanalların sıklığı, yönü, kalınlığı çok önemlidir. Kılların doğal çıkış yönüne doğru kanal açılmalıdır. Donör sahadan alınıp ekimde kullanılacak greftler ise tekli greftlerden seçilir. Böylece doğala yakın bir görüntü meydana gelir.

İşlem sonrasında 4 gün sıvı yada püre gidalar alınması çok fazla mimik hareketlerinin yapılmaması önemlidir. 3. gün ilk yıkama ve pansuman uzmanımız tarafından gerçekleştirilir. Hastalarımız 5. günden itibaren daha rahat yemek yiyebilmektedir. 3 ay makine yada ustura ile traş yapılmamalıdır. Ekilen greftler öncelikle dökülür ve 3. ayda uzamaya başlar her ay fazlalaşarak 6 ayda gözle görülür değişim olur ve 1 yılda sürecini tamamlar.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Sakal ve Bıyık Ekimi Fiyatları ,  Sakal Bıyık Ekimi Yaptıranlar , Sakal Bıyık Ekimi Fiyat , Sakal Bıyık Ekimi Yapan Doktor , Sakal Bıyık Ekimi Yapan En iyi Doktor , Sakal Bıyık Ekimi Yapan En İyi Hekim , Sakal Bıyık Ekimi Yapan Klinik , Sakal Bıyık Ekimi Yapan Klinikler , Sakal Bıyık Ekimi Klinikleri , Sakal Bıyık Ekimi En Uygun Fiyata , Sakal Bıyık Ekimi İşlemi , Sakal Bıyık Ekimi Operasyonu , En İyi Sakal Bıyık Ekimi Yapan Doktor , En İyi Sakal Bıyık Ekimi Yapan Klinik , En İyi Sakal Bıyık Ekimi Yapan Hastane