Saç Ekimi Klinikleri

Saç Ekimi Klinikleri; Seneler boyunca kelliğe yol açtığı düşünülen pek çok faktörden söz edilmiş ancak geçen yıllar içinde söz konusu iddiaların hiçbirinin doğru olmadığı kanıtlanmıştır. Saçlı deride yetersiz kanlanma, çeşitli vitaminlerin eksikliği, şapka takmak ve hatta kepek problemleri geçmişte kelliğe yol açtığı söylenen ancak bilimsel araştırmalar neticesinde doğru olmadığı ortaya konmuş düşüncelerin sadece birkaçıdır. Bugün kellik sorununa yol açtığı kesin olarak bilinen faktörlerse ailesel yatkınlık, hormon değişiklikleri, hızlı kilo verme, aşırı kilo alma, uzun periyotlarla devamlık gösteren ateşli rahatsızlıklar, yanık, travmalar, çeşitli ilaçların uzun süreli kullanımı veya kullanım kesilmesidir.Saçlarınızın dökülmesinden rahatsız olmaya başladıysanız zaman kaybetmeden plastik cerrahlarımıza danışmanızda yarar var.

Tüm saç ekimi uygulamalarında kişinin kendi saçları kullanılır ve bu yüzden ekimin önceliği, kişinin mevcut saçlarını olabildiğince efektif şekilde değerlendirmektir. Kişinin başının yan ve arka bölümü verici alan olduğundan, bu alandaki saç büyümesinin sağlıklı olması gerekir. Hastanın saçlı derisindeki saç tellerinin düz veya kıvırcık olması, kalınlığı ve rengi ekimin sonuçlarını etkilemektedir.

Birçok farklı teknikle saç ekimi yapılabilmekte ve bazı hastalarda birden çok tekniğin birlikte kullanılması ile ideal sonuç alınmaktadır. Saç telleri ince, az miktarda olanların saç ekimi için uygun adaylar olduğunu söylemek güçtür. Saçınızın uzaması, saç dökülmesi, yakın akrabalardaki benzer saç kaybı sorunları gibi konularda size bir takım sorular yöneltecek olan cerrahınız, bu doğrultuda ideal ekim cerrahisini planlamaya çalışacaktır. Ekim işleminin başarıyla tamamlanması halinde görünümünüzde değişim olacak ve özgüveniniz artacak olsa da, sonuç her zaman hayalinizde canlandırdığınız gibi olmayabilir ve insanların yaklaşımında beklediğiniz ölçüde büyük değişimler yaşanmayabilir. Beklentinizi rasyonel şekilde belirleyerek cerraha danışmanız tavsiye edilir.

Saç Ekimi Klinikleri için Bizimle İletişime Geçiniz.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Saç Ekimi Yapan Doktorlar , Saç Ekimi Yapan Klinikler , Saç Ekimi Maliyeti  , Saç Ekimi Ortalama Fiyatları , Saç Ekimi Organik , Saç Ekimi Tavsiye , Saç Ekimi Teknikleri , Saç Ekimi Uygulamaları , Saç Ekimi Klinik , Saç Ekimi Klinikleri