Popo Şekillendirme

Popo Şekillendirme; Küçük, şekilsiz ve estetik olmayan kalça görüntüsüne sahipseniz ve en önemlisi kendinizi mutsuz hissediyorsanız popo estetiği sayesinde yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz

Kalça büyütme (popo büyütme) estetiği olması gerekenden küçük kalçalar için iki şekilde işlem uygulanabilinmektedir.

Birinci teknikte, vücudun sırt, bel ve göbek gibi belirli bölgelerinden alınan yağ dokusu kalçaya enjekte edilir. Bu yöntem Brezilya Kalçası Estetiği (Brasilian Butt Lift – BBL) olarak adlandırılır. Bu yöntem dışında vücuttan yeterli miktarda yağ dokusu temin edilemiyorsa, ikinci yöntem olan silikon popo protezi adını verdiğimiz biyomateryaller ile popo büyütme işlemi yapılabilinmektedir.

Kalça estetiğini planlarken hedeflediğimiz bel ve kalça ayrımını belirginleştirerek dik ve dolgun kalça formunu oluşturmaktır. Karın, bel ve sırt bölgelerindeki yağları alıp popoya transfer ederek hem ince bir bel, hem de dolgun yuvarlak kalçalar elde edilebilinir. Brezilya Kalça Estetiği (Brazilian Butt Lift) olarak da bilinen bu yöntem ile dolgun ve büyük bir kalçaya sahip olurken aynı seansta bel ve göbek çevrenizdeki yağlardan kurtulmuş olunur.

Enjekte edilen yağların bir kısmı vücut tarafından emilir ve erir, ancak 1. yılın sonunda enjekte edilen hacmin %30-40’ ı vücutta kalır. Transfer işlemi vücudunuzda yeterli miktarda yağ olduğu müddetçe tekrarlanabilir. Yağ enjeksiyonu büyütmenin dışında popo sarkması, popo şekillendirme ve popo kaldırma işlemleri için de kullanılabilmektedir. Küçük milimetrik kesiler ile yapılan bu işlem sonrasında fark edilir bir iz kalmayacaktır.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Kalça Büyütme ve Şekillendirme , Kalça Dikleştirme , Kalça Büyütme Klinikleri , Kalça Büyütme Doktorları , Kalça Şekillendirme , Kalça Büyütme Doktoru , En İyi Kalça Büyütme Doktoru , Popo Estetiği , Popo Ameliyatı , Popo Dikleştirme , Popo Şekillendirme , Popo Ameliyatı Fiyat , Popo Ameliyatı Fiyatları , Popo Estetiği Ameliyatı