Liposuction Klinik

Liposuction Klinik; Liposuction, deri altı tabakadaki yağların cerrahi olarak aspire edilip alınmasıdır.

Bu işlem sonucunda vücut kontürleri arasında daha uyumlu bir geçiş ve düzgün bir biçim elde edilir. Detaylı fizik muayene mutlaka yapılmalıdır. Deri altı yağ dokusunun anatomisi vücudun farklı bölgelerine göre değişiklik gösterir. Liposuction günümüzde oldukça popüler kozmetik bir prosedürdür.

Genel olarak kadınlardaki total yağ oranı erkeklerden fazladır. Kadınlarda yağ birikimi tipik olarak kalça ,uyluk ve gövde alt bölgelerinde olurken, buna karşılık erkeklerde gövde çevresinde, üst abdomende ve ense bölgesinde olur. Kalça ve uyluk üst bölümlerinde kadınlarda görülen derideki çukurluklara selülit denir. Bu; deri altı yüzeyel yağ dokusunun artmasının metabolik sonucudur.

Liposuction, diyete dirençli ve genetik olarak birikmiş yağların tedavisinde kullanılır. Daha doğrusu en iyi sonuçlar diyet ve egzersizle eritilemeyen lokalize yağ dokularının uzaklaştırılmasında alınır. İşlem sonucu kabul edilebilir bir vücut kontürü elde edilir.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Liposuction , Liposuction Fiyat , Liposuction Fiyatları , Liposuction Fiyatı , Liposuction Doktoru , Liposuction Yapan Doktor , Liposuction Klinik , Liposuction Yapan Klinik , Liposuction Yapan Klinikler , Liposuction Cerrahisi ,  Vücut Kontür Cerrahisi , Lipoplasti , Liposuction Uygulamaları , Liposuction Operasyonu , Liposuction Yaptıranlar