Kol Gerdirme Operasyonu

Kol Gerdirme Operasyonu; Yer çekimi, yaşlanma ve aşırı kilo alıp vermeye bağlı olarak, omuz ile dirsek arasındaki üst kol bölümünde önemli şekilde değişiklikler meydana gelmektedir. Deri ve derialtındaki yağ dokusunda ortaya çıkan yapısal değişiklikler, kolda kırışıklık ve özellikle de sarkmalara neden olmaktadır.

 Bu istenmeyen değişiklikler kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine yol açmakta ve kısa kollu ya da askılı kıyafetler giymesinden kaçınmasına neden olacak psikolojik sorunlar yaratabilmektedir. Kol estetiği tüm bu sorunlara çözüm bulmak için yapılan bir ameliyattır.

Kolda yaşlanma ve zayıflığa bağlı olarak sarkmalar meydana gelebileceği gibi, bazen de aşırı kilo almaya bağlı kalınlaşma veya kilo verme sonucunda aşırı incelme şeklinde de problemler olabilir.

Aşırı yağlanma sonucu meydana gelen kalınlaşmada liposakşın, lazer lipoliz gibi uygulamalarla kol bölgesi uygun bir şekilde inceltilebilir.

Aşırı zayıflık sonucu meydana gelen incelmelerde ise kişinin kendi vücudundan alınan yağın üst kola enjekte edilmesi ile kol bölgesine yeterli kalınlık kazandırılabilir.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler:  Kol Germe Tedavisi , Kol Germe Tedavisi Yapan Doktor , Kol Germe Tedavisi Yapan Doktorlar , Kol Germe Tedavisi Yapan Klinik , Kol Germe Tedavisi Yapan Klinikler , Kol Germe Tedavisi  Kliniği , Kol Gerdirme Fiyat , Kol Gerdirme Fiyatları , Kol Gerdirme Operasyonu , Kol Gerdirme Teknikleri , Kol Gerdirme Klinikleri , Kol Gerdirme Kliniği