Kaş Ekimi Tedavisi

Kaş Ekimi Tedavisi; Kaş ekimi önemli bir konudur. Uzmanlık bilgisi gerektiren bir konu olduğundan titizlikle yapılmalıdır. Operasyonu gerçekleştirecek olan sağlıkçı, bu alanda uzman olmalıdır. Aksi durumlarda doğal olmayan bir kaş görüntüsü ortaya çıkabilmektedir. Doğru bölgeler donör bölgesi seçilerek, kaş yapısı ve rengine uygun saç kökleri tercih edilmelidir. Kaş ekimi işlemi de aynı saç ekimi işlemi gibi Fue tekniği kullanılarak yapılmaktadır. Fue tekniğinde, donör olarak seçilen bölgeden ihtiyaca göre greft adı verilen doku parçaları bir mikro cihaz yardımı ile ciltten ayrılmaktadır. Ciltten ayrılma işlemi sırasında saç dokusu herhangi bir zarar görmemektedir. Ciltten bu şekilde ayrılan greftler, ekim yapılacak alana yine aynı cihaz yardımı ile ekilmektedir.

Kaş ekimi işlemi, saç ekimi işlemine göre daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca, kaş ekimi için ihtiyaç duyulan greft sayısı, saç ekimi işlemine göre çok daha azdır. Bu da donör bölge olarak seçilen bölgeden daha az sayıda greft alınacağı anlamına gelmektedir. Bu işlem yüksek ödeme gerektirmeyen bir işlemdir. İzmir kaş ekimi fiyatları çok düşük olmaktadır. Kaş ekimi sonrasında zamanla ekim yapılan bölge doğal bir görüntüye kavuşmaktadır. Doğal bir görüntü elde edilemiyorsa yapılan işlem hatalıdır. İşlemi yapan uzman sağlıkçı bu noktada çok önemlidir.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Kaş Ekimi , Kaş Ekimi Fiyat , Kaş Ekimi Fiyatları , Kaş Ekimi Klinikleri , Kaş Ekimi Kliniği , Kaş Ekimi Yapan Doktorlar , Kaş Ekimi Yapan Doktor , Kaş Ekimi Hekimleri , Kaş Ekimi Operasyonu , Kaş Ekimi 2021 Fiyatları, Kaş Ekimi Yaptıranlar , Kaş Ekimi Yapan Hastaneler , Kaş Ekimi Sonuçları , Kaş Ekimi Tedavisi