Kaş Ekimi

Bir kazanın ardından kaşlarınızın tamamını veya bir kısmını kaybettiyseniz, geri dönmelerini isteyebilirsiniz. Kaş ekimi, kaşlarınızın restorasyonu için harika bir seçenektir. Küçük ve konforlu bir işlemdir. Çok uzun sürmez ve lokal anestezi altında yapılır. Saç derimizin arkasındaki saçlar saç dökülmesine karşı dayanıklıdır. Kaş nakli için vücut kılları olabilir veya saç derisi kılları kullanılır. Bu kısımlardaki kıllar (uygunsa) çıkarılır ve kaşların inceltme kısımlarına ekilir. Nakledilen saç başlangıçta dökülecek ve tekrar büyüyecek. Kaş ekimi yapıldıktan sonra doğal bir görünüm elde edilebilir. İyileşme süresi oldukça kısa – genellikle bir hafta ve bir günlük hayatlarına devam edebilir. Kaş bölgesinde nakledilen saçların kısaltılması  gerekir, çünkü saç kılları kaşlardan daha hızlı büyür. Operasyon yüksek riskli değildir ve etkili sonuçlar çok yaygındır. Bakım sonrası pek bir şey içermez ve sonuçlar kalıcıdır. İyi bir kaş nakli mikro-tabakalama ve makyajdan daha uygun maliyetli bir seçenektir ve sonsuza kadar sürer.

Erkekler İçin ;

  • Yaralar,
  • Yanıklardan dolayı kaş kaybı
  • İnce ve tanımsız kaşlara sahip olmak,
  • Kaşın bir bölümünü kaybetmek,
  • Düşük kaşlar, yüzünüzü ve gözlerinizi yorgun gösterir ve kaş ekim işlemi bu tür problemler için iyi çözümler sağlayabilir.

Kadınlar İçin ;

  • Yanlış kozmetik işlem,
  • Strese bağlı kaş kaybı,
  • Genetik görüntüleme ve düşük kaş

Kaşlarda ince veya düşük kaş veya yara izleri olan kadınlara kaş dirilişi öneririz.

Kaş ekimi  kozmetik bir tedavi değildir. Genellikle, yaralarınız olduğunda ya da kaşlarınızı şekillendirmeye takıntılı olduğunuzda önerilmektedir.

Kaş ekimi, güzellik servisi olarak kabul edilmemelidir. Kaş diriliş uzmanınızla buluştuktan sonra, size uygun olup olmadığını söyleyebilirsiniz. Kaş ekimi adımlarını atmadan önce kaş yoğunluğunu arttırmanın bazı yöntemleri vardır.

Kaş ekimi, kıl folikülü hücresinin boynun arkasından alınmasını ve çıkarılan kıl köklerinin
kahverengi ya da ince kaş bölgelerine nakledilmesini içeren bir prosedürdür.

E-Bülten
Kayıt Ol

*** Haberlerden ve Gelişmelerden Haberiniz Olsun