Karın Germe Yapan Doktorlar

Karın Germe Yapan Doktorlar; “Karın Germe” olarak da bilinen “Abdominoplasti” ameliyatı dünyada birden fazla doğum sonrası aşırı sarkık derilerinden ve karın çatlaklarından kurtulmak isteyen kadınların ve aşırı kilo kaybı yaşamış erkeklerin en gözde uygulamalarından biridir. 

Fazlalık deri çıkarıldığında tüm karın, bel çevresi, göbek deliği ve bel hatlarınız şekillenecek, karnınız düzleşecek ve karın kaslarınızın işlevi düzelecektir. Bunun sonucunda, genellikle egzersiz esnasında nefes alış verişinizi güçlendirecek ek bir etki de yaratılmış olmaktadır. Karın germe ameliyatının en önemli kısmı, ayrılmış karın kaslarının düzeltilmesi için bu kasların onarılmasıdır. Çünkü karın kasları, birden fazla doğum sonrasında sıklıkla görüldüğü gibi, eğer fazla miktarda birbirlerinden ayrılmışsa karnı düz tutmada etkili olamaz. Ayrıca iyi bir şekilde iyileşmemiş olan sezaryen yara izlerinin de karın germe işlemi esnasında estetik olarak düzeltilmesi hastaya ek bir fayda sağlamaktadır.

“Abdominoplasti”, “Mini-Abdominoplasti” ve “Liposculpting” ameliyatları, evrensel kozmetik vücut şekillendirme cerrahisi alanında kabul görmüş en yenilikçi yöntemler kullanılarak, benzersiz düzeydeki detaycılık ve profesyonellikle, ameliyatın son aşamasına kadar estetik doktoru Dr. Ahmet ARSLAN tarafından gerçekleştirilmektedir.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Karın Germe , Karın Germe Ameliyatı , Karın Germe Operasyonu , Karın Germe Ameliyatı Olanlar , Karın Germe Kliniği , Karın Germe Klinikleri , Karın Germe Yapan Doktorlar , Karın Germe Doktoru , Karın Germe Doktorları , Karın Germe Klinikleri , Karın Germe Doktor Tavsiye , En İyi Karın Germe Doktoru ,Karın Germe Operasyonu Yapanlar , Karın Germe operasyonu Fiyatları , Karın Germe Operasyonu Yorumlar , Karın Gerdirme