Karbon Peeling Seansları

Karbon Peeling Seansları; Karbon peeling, cilt yenileme, anti aging, akne tedavisinde ve geniş gözeneklerin tedavisi, pürüzlerin giderilebilmesi, cildin aydınlık ve parlak olması için uygulanabilmektedir.

Karbon peeling, cilt yenileme, anti aging, akne tedavisinde ve geniş gözeneklerin tedavisi, pürüzlerin giderilebilmesi, cildin aydınlık ve parlak olması için uygulanabilmektedir.

Karbon peeling uygulamasına başlamadan önce, işlemin gerçekleşeceği vücut alanı titiz bir şekilde temizlenir. Böylece vücut gözeneklerinin açılması sağlanır. Bunun ardından içerisinde karbon tanecikleri bulunan krem vücuda sürülür. Kremin insan vücudu tarafından emilmesi gerekmektedir. Bu nedenle yaklaşık 20 dakika kadar beklenir.  Vücudun kremi emmesiyle birlikte lazerle yapılan işlem aşamasına geçilmektedir. Lazer ışınları cildin karbon taneciklerini emmesine yardımcı olmaktadır. Lazer ışınlarının uygulanmasıyla birlikte cilde karbon tanecikleri daha iyi yayılır. Bunun neticesinde cildin en üst katmanında soyulmalar meydana gelir. Böylece vücudun kendisini yenilemesi sağlanmış olur.

İletişim İçin Tıklayınız..

Etiketler: Karbon Peeling Cilt Beyazlatma , Karbon Peeling Cilt Bakımı , Karbon Peeling Akne Tedavisi , Karbon Peeling Fiyat , Karbon Peeling Seansları , Karbon Peeling Leke Tedavisi Yaptıranlar , Karbon Peeling Leke Tedavisi , Karbon Peeling Tedavisi Yapan Doktorlar , Karbon Peeling Tedavisi Yapan Doktor , Karbon Peeling Yapan Hekimler , Karbon Peeling Yapan Klinikler