Genital Bölge Estetiği Yapan Yerler

Genital Bölge Estetiği Yapan Yerler; Tüm kadınlar güzel olmak ister. Yüz, vücüt güzelliği ve sağlığı kadar cinsel sağlık ve cinsel organ estetiği de günümüzde önemlidir. Vücudumuzun diğer bölgeleri gibi vajina da yaşlanıyor, dokular gevşiyor ve yer yer sarkmalar oluyor. Bir çok kadın cinsel organının yapısından hoşnut olmayıp daha sağlıklı ve rahat bir cinsellik için hekimlere başvurup destek almaktadırlar.

Genital bölgeye yönelik yapılan genital estetik işlemler lazerle genital estetik ve cerrahi genital estetik yöntemleri kullanılarak uygulanabilmektedir. Bu bölgede yara iyileşmesi hızlı olduğu için diğer estetik operasyonlar ile birlikte uygulanabilir. Labioplasti ve vajinoplasti en sık uygulanan yöntemlerdir. Kadınların dış genital organları karın altında mons pubis adı verilen kemikli kısım, dış labia (labia majora), iç labia (labia minora), labia minoranın üst eklem bölgesi (klitoris) ve kızlık zarı adı verilen zardan oluşur. Genital bölgedeki sorunlar doğum sırasında ve sonrasında gelişen ve gelişimsel olmak üzere üçe ayrılır.

Normal doğum yapan kadınların en sık karşılaştıkları sorunlardan biri epizyotomi kesisine veya kontrolsüz doğuma bağlı vajina girişi ve vajina yapısında oluşan kalıcı bozukluklar ,haznede  genişlemelerdir. Bu tür genişlemeler  hem cinsel hem de estetik görünüm şikayetlerine yol açmasına rağmen bunların üzerinde çok az konuşulmaktadır. Bu çoğunlukla utanç duygusundan, bazen de çare olmadığı düşüncesinden kaynaklanmaktadır. Artık günümüzde giderek artan bir şekilde kadınlarımız hekimlere başvurmakta ve bu şikayetlerine çare aramaktadırlar.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Genital Bölge Estetiği , Genital Bölge Estetiği Yaptıranlar , Genital Bölge Estetiği Fiyat , Genital Bölge Estetiği Fiyatları , Genital Bölge Estetiği Klinik , Genital Bölge Estetiği Klinikleri , Genital Bölge Estetiği Kliniği , Genital Bölge Estetiği Ameliyatı , Genital Bölge Estetiği Operasyonu , Genital Bölge Estetiği Yapan Doktor , Genital Bölge Estetiği Yapan Doktorlar , Genital Bölge Estetiği Yapan Klinikler , Genital Bölge Estetiği Yapan Klinik , En İyi Genital Bölge Estetiği Yapan Doktor , Genital Bölge Estetiği Yapan Yerler