En İyi Awt Tedavisi Doktoru

En İyi Awt Tedavisi Doktoru; Akustik dalga terapisi ya da uluslararası kısaltmasıyla AWT, insan cildini pürüzsüz hale getirmek ve sıkılaştırmak için uygulanmaktadır. Bu terapi en fazla selülitlere karşı uygulanmaktadır. Özellikle kadınlar baldır bölgelerinde oluşan portakal kabuğu görünümünden oldukça rahatsız olurlar.

 Akustik dalga terapisi bu pürüzlü görüntüyü ortadan kaldırmak için etkili bir yöntemdir. Terapinin özünde şok dalgalarının yeni bağ dokusu oluşturmasını sağlamak vardır. Oluşan yeni bağ dokusu pürüzsüz bir görüntüye sahip olmaktadır.

Akustik dalga (AWT) uygulanacak kişiye öncelikle tetkikler yapılır. Bu tetkiklerin ardından AWT aleti ile birlikte tedavi yapılır. Tedavi gören kişi uzanır ve AWT aleti ile birlikte işlemler başlamış olur. İlk aşama olarak yağ hücre zararlarının geçirgenlik özelliği arttırılmaya çalışılır. Daha sonra ise yağa basınç uygulanarak hücreden dışarıya çıkması sağlanır.

 Bütün bunlar kan dolaşımının artmasını sağlar. Yapılan işlemlerin ardından gevşek hale gelmiş baldır bölgesi sıkılaşır ve portakal kabuğu görünümü ortadan kalkar. Böylece selülitlere karşı etkili bir şekilde mücadele edilmiş olur.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Awt ile Zayıflama Yorumları , Awt Yöntemi ile Zayıflama , Awt Zayıflama Fiyat , Awt Yöntemi ile Zayıflama , Awt Tedavi Bölgeleri , , Awt Tedavisi Klinikleri , Awt Tedavisi Yapan Doktorlar , Awt Tedavisi Yapan Hekimler , En İyi Awt Tedavisi Doktoru , Awt Tedavisi Fiyatları