Dövme Sildirme Fiyat

Dövme Sildirme Fiyat; Lazerle dövme silme işlemi, özel lazer cihazları yardımı ile dövme olan alana lazer ışınlarının atılması ve var olan boyaların yakılması ile yapılır.

Lazer ışınları dövme boyasının olduğu alanı yakarak bir hasar bırakır ve iyileşme sürecinde bu boyalar atılır, hasar oluşan derinin onarılması içinde deri altındaki hücreler daha çok çalışmaya , canlanmaya başlar. Bu sayede de deride iyileşme sağlanır ve dövme silme işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Dövme silme tedavisinde vücutta dövme bulunan bölgeye lazerle müdahale edilmektedir. Lazer uygulaması yapılırken dövmenin bulunduğu cilt katmanına göre işlem yapılmaktadır. Dövme işlemi sırasında boya partikülleri vücuttaki katmanlara yerleştirilmektedir.

Profesyonel dövme yöntemiyle yapılan işlemlerde genellikle boya partikülleri dermis olarak adlandırılan derinin hemen altına yerleştirilmektedir. Bu tarz dövmelerin lazerle silinmesi kolay olmaktadır. Fakat profesyonel olmayan yöntemlerle yapılan dövmelerde, boya partikülleri daha alt tabakalara yerleşebilmektedir.

Bu gibi durumlarda lazer işlemleri daha uzun sürmektedir. Dövmenin rengine göre özel lazer ışınları uygulanmaktadır. Bundan dolayı lazerle dövme silme uygulamasında hem derinlik hem de dövmenin rengi birlikte değerlendirilmektedir.

İletişim İçin Tıklayınız..

Etiketler:  Dövme Sildirme Operasyonu , Dövme Sildirme Randevu , Renkli Dövme Sildirme Fiyatları , Dövme Sildirme Uzman , Lazerle Dövme Sildirme  , Dövme Sildirme Ucuz , Dövme Sildirme Doktor , Dövme Sildirme Dermatoloji , Lazerle Dövme Sildirme Doktoru , Lazerle Dövme Sildirme  Fiyat , Lazerle Dövme Sildirme Fiyatları , Lazerle Dövme Sildirme Doktorları , Lazerle Dövme Sildirme Klinikleri , Dövme Sildirme Fiyat , Dövme Sildirme Fiyatları , Dövme Sildirme Kliniği