Doğum Sonrası Estetik Klinikleri

Doğum Sonrası Estetik Klinikleri; Hamilelik nedeni ile hormonal sebepler yüzünde vücutta ödem ve dokularda gevşeme görülür. Deri altı dokunun kalitesini kaybetmesi ve çocuğun anne karnında büyümesi çatlaklara sebep olur. Kilo alımına bağlı olarak da kalça ve basen bölgelerinde hem deri kalitesi bozulduğu için selülitler hem de yağ fazlalıkları oluşabilir.

Bu değişimlerin en çok olduğu yer doğal olarak meme ve karın bölgesidir. Memelerde sarkma, üst kısımların boşalması, küçülmesi özellikle süt verme dönemi sonrasında daha da belirgin bir şekilde fark edilir. Bu değişiklikler kişi anne sütü verse de vermese de görülebilir.

Doğumdan sonra en çok istenen estetik operasyonlar, meme, karın germe ve liposuction ve vaginaplasti işlemleridir. Meme ameliyatlarında sırasıyla meme büyütme ( kısmen dikleştirme de sağlar), meme dikleştirme ve meme küçültmedir.

Bazı durumlarda anneler karın germe işlemini kötü sezaryen izini kaybetmek için de istemektedirler. Liposuction için ise en çok tercih edilen bölgeler yine karın, popo ve basenlerdir. Annenin şikayetlerine bağlı olarak en sık yapılan vaginaplasti işlemleri, labia minora ( vajina iç dudaklarının küçültülmesi ), labia majora ( dış dudaklar ) yağ enjeksiyonu ve vajina daraltma operasyonlarıdır.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Doğum Sonrası Estetik , Doğum Sonrası Estetik Uygulamaları , Doğum Sonrası Estetik Operasyonu , Doğum Sonrası Estetik Fiyat , Doğum Sonrası Estetik Fiyatları , Doğum Sonrası Estetik Fiyatı , Doğum Sonrası Estetik Klinik , Doğum Sonrası Estetik Klinikleri , Doğum Sonrası Estetik Yapan Klinik , Doğum Sonrası Estetik Yapan Klinikler