Ben Aldırma Fiyatları

Ben Aldırma Fiyatları; Benler vücudumuzda bulunan ve cilde rengini veren melanin isimli hücrelerin gereksiz büyümesine bağlı olarak ortaya çıkan cilt lezyonlarıdır.

Tıbbi olarak nevus olarak bilinen cilt lezyonları halk arasında ben olarak anılmaktadır. Benler cilde rengini veren melanin isimli hücrelerin kontrolsüz olarak büyümesine bağlı olarak oluşan cilt lezyonlarıdır. Hücrelerin kontrolsüz şekilde neden büyüdüğü tespit edilememiştir. Ancak yapılan çalışmalarda güneş ışınlarına fazla maruz kalınması (özellikle 0-2 yaş aralığında), beyaz tenli olunması, güneş koruyucusu kullanılmaması ve solaryum kullanılması gibi nedenlerin benlerin oluşmasında etkili olduğunu tespit etmiştir.

Benler ameliyatsız olarak krioterapi, lazer, radyo frekans ve elektro koter gibi tekniklerle alınmaktadır. Benin hangi teknikle alınacağı benin yapısına göre doktor tarafından belirlenmektedir. Bu nedenle tedavi için tercih edilen sağlık kuruluşunda bütün tedavi tekniklerinin bulunması hasta açısından faydalı olacaktır. Aksi halde kişi kendisine en uygun yöntemle tedavi olamayabilir.

İletişim İçin Tıklayınız..

Etiketler: Ben Aldırma , Ben Aldırma Fiyatları , Ben Aldırmak , Ben Aldırma Operasyonu , Ben Aldırma En İyi Doktor , Ben Aldırma Yapanlar , Ben Aldırma Klinikleri , Ben Aldırma Yapan Doktorlar , Ben Aldırma Yapan Hekimler