Bacak Germe

Bacak Germe; Vücudumuzun diğer bölgelerinde olduğu gibi bacak bölgesindeki istenmeyen görüntü ve deformasyonlar da kişiler için problem olabilmektedir. Uzun, düzgün ve yeterli dolgunlukta bacaklara sahip olmak herkesin istediği bir özelliktir. Estetik cerrahinin gelişen yöntemleri; ince bacak, kalın bacak ve eğri bacak, diz yanlarında ve ayak bileklerinde aşırı yağ birikmesi gibi problemlere de mükemmel çözümler getirebilmektedir.

Bu sorunlar egzersiz veya diyetle çözülebilecek problemler olmayıp’ genellikle genetik miras sonucu ortaya çıkar. Bazı bayanlar bacaklarının şeklini beğenmediklerinden dolayı etek bile giymemektedirler.

Genellikle aşırı kilo verdikten sonra, üst bacak bölgesinin iç bölümlerinde deri fazlalığına bağlı olarak belirgin miktarda sarkma meydana gelir. Kişi fazla derinin birbirine sürtmesi, pişikler, uygun kıyafet giyememe gibi sorunlarla karşı karşıya kalır.

Bacak bölgesindeki fazla deri, bacak germe estetik ameliyatı ile alınarak düzgün bir görünüm elde edilir ve sarkmalar giderilir.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Bacak Germe  , Bacak Germe  Ameliyatı , Bacak Germe Ameliyatı Fiyatları , Bacak Germe Operasyonu , Bacak Germe Estetiği , Bacak Germe Kliniği , Bacak Germe  Yapan Klinik , Bacak Germe  Yapan Klinikler ,  Bacak Germe Yapan Doktor , Bacak Germe  Yapan Doktorlar , Bacak Germe  Yapan Hekimler , Bacak Germe Operasyonu Fiyatı , Bacak Germe Estetiği Fiyatı , Bacak Şekillendirme Operasyonu