Aquapeel ile Medikal Cilt Bakımı Yaptıranlar

Aquapeel ile Medikal Cilt Bakımı Yaptıranlar; Yeni yeni popülerleşmeye başlayan AquaPeel, suyun gücünden faydalanarak cilde ekstra bakım yapan ve yenilenme sağlayan bir işlemdir. Uygulama sırasında su basıncı ve vakumdan faydalanılır. Harici krem ve maske gibi uygulamalardan farklı olarak medikal yolla, özel cihazlarla yapılan bir uygulamadır. Ameliyat, acı ve ağrı hissi olmadan yapılan AquaPeel, bu işleme özel cihazların cilde temas ettirilmesi ile yapılır. Yaklaşık 15 – 20 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanan uygulamanın olumlu etkileri ise hemen kendini göstermeye başlar.

AquaPeel, doğrudan cilt kusurlarını gideren, estetik bir işlem değildir. Fakat işlemin olumlu yan etkileri, cildin daha pürüzsüz ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. AquaPeel; ciltteki gözeneklerin açılmasını, sivilceye neden olan siyah noktaların temizlenmesini ve hafif kırışıklıkların düzeltilmesini sağlar. Teknolojinin gücünden faydalanan bir cilt bakımı uygulaması olduğu için harici krem ve serumlara göre kapsamlı ve daha etkili sonuçlar vermektedir.

AquaPeel ile asıl hedeflenen; kirleri ve sivilce oluşumunu tetikleyen kalıntıları cilt yüzeyinden temizlemektir. İşlem sırasında uygulanan vakum, cildin alt katmanlarında bulunan kirlere bile ulaşarak derinlemesine temizlik sağlar.

İletişim İçin Tıklayınız…

Etiketler: Aquapeel ile Medikal Cilt Bakımı Fiyatları , Aquapeel ile Medikal Cilt Bakımı Yaptıranlar , Aquapeel ile Medikal Cilt Bakımı , Aquapeel ile Medikal Cilt Bakımı Yapan Doktor , Aquapeel ile Medikal Cilt Bakımı Yapan Hekimler , Aquapeel ile Medikal Cilt Bakımı Yapan Doktorlar , Aquapeel ile Medikal Cilt Bakımı Yorumları , Aquapeel ile Medikal Cilt Bakımı Yapan Klinikler , Aquapeel ile Medikal Cilt Bakımı Klinikleri